کاغذ دیواری سه بعدی

در اینجا میخواهیم توضیحاتی در مورد کاغذ دیواری سه بعدی و انواع کاغذ دیواری سه بعدی بدهیم.

به طور کلی کاغذ دیواری سه بعدی به دو دسته تقسیم میشود:

دسته اول کاغذ دیواری هایی که بصورت رولی با متراژ مختلف عرضه میشود و دارای طرح های سه بعدی مانند انواع سن و یا اشکال هندسی است.این کاغذ دیواری های رولی مانند همه کاغذ دیواری ها دارای طرح های کوچکی است که در طول کاغذ دیواری تکرار میشود که در این مورد طرح ها به صورت سه بعدی است.

دسته دوم که به کاغذ دیواری سه بعدی نام برده می شوند در واقع پوستر دیواری یا کاغذ دیواری پوستری است که دارای تصاویر بزرگ و واحدی مانند:ساحل،جنگل،گل،اشکال هندسی و غیره است.این دسته از کاغذ دیواری ها که در واقع پوستر دیواری می باشد به دو دسته پوستر آماده و پوستر سفارشی تقسیم مس شود.در هر دو دسته واحد اندازه گیری بر حسب متر مربع می باشد.و در واقع تکه های عمودی به ارتفاع دیوار می باشد که در کنار هم قرار گرفته و تشکیل یک شکل واحد را می دهند.

پوستر دیواری آماده دارای اندازه های استانداردی است که به صورت یک تکه،دو تکه،چهار تکه و هشت تکه عرضه می شوند که بر اساس ابعاد دیوار یکی از این محصولات را که اندازه یا بزرگتر از دیوارتان است را خریده و در هنگام نصب مقدار اضافه آن بریده می شود.

پوستر دیواری سفارشی بر اساس اندازه دیوار شما چاپ و تولید می شود که اصولا بر روی کاغذ دیواری قابل شستشو با عرض یک متر توسط دستگاه تخصصی چاپ می شود و طول و عرض آن دقیقا به اندازه دیوار شماست و هیچ قسمتی از طرح بریده و نا قص نمی شود.هر دو نوع پوستر دیواری قابل شستشو و خارجی هستند.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

افزودن یک دیدگاه